Top-uitbreidingen om uw woningbeveiligingssysteem te voltooien

Top-uitbreidingen om uw woningbeveiligingssysteem te voltooien

Je huisbeveiligingssysteem is ingesteld en je vindt het geweldig, maar nu ben je klaar om een ​​tandje bij te zetten. Waar ga je heen vanaf hier? Doorgaans omvat een basisbeveiligingssysteem voor thuis:

 • Beveiligingscontrolepaneel
 • Deur / raam sensoren
 • Bewegingsdetectoren
 • Werfbord en raamstickers
 • Professionele installatie
 • 24/7 professionele monitoring

Op zoek naar iets meer? Hieronder ziet u voorbeelden van slotenmaker Rotterdam van uitbreidingsapparatuur waarmee uw beveiligingssysteem kan worden voltooid.

Inbraak- en beveiligingssensoren

Verminder het risico van inbraak of vandalisme met de volgende apparatuur:

 • Deur / raam sensoren. Installeer extra sensoren op alle ramen en deuren om waarschuwingen te ontvangen als ze worden geopend of open blijven. Als iemand via deze gemeenschappelijke ruimtes probeert in te breken in uw huis, zal een onderbreking in het contact u en uw meldkamer waarschuwen.
 • Rook / hitte en koolmonoxide detectoren. Bescherm tegen branden en giftige gaslekken. Installeer deze apparaten in gebieden, zoals keukens, mechanische kamers en slaapkamers.
 • Glasbreukmelders. Houd rekening met een geforceerde invoer door glasbreuksensoren te installeren. Waarschuwingen ontvangen wanneer de ruit in een raam of deur is verbrijzeld, zodat u snel op de situatie kunt reageren.
 • Home ramp-sensoren. Deze sensoren kunnen nuttig zijn als u zich zorgen maakt over aanzienlijke temperatuurschommelingen en waterschade door bevroren leidingen of overstromingen, waardoor schade wordt voorkomen voordat deze niet meer kan worden gerepareerd.

 

Domotica en energiebeheer

Domotica biedt beveiliging, gemak en energiebeheer. Als u deze mogelijkheden overweegt, omvat aanbevolen apparatuur:

 • Slimme sloten. Krijg inzicht in wie uw woning binnenkomt of verlaat, en de mogelijkheid om deuren te vergrendelen en te ontgrendelen, zelfs wanneer u weg bent.
 • Slimme thermostaat. Verlaag energiekosten en maak uw woonomgeving comfortabeler met een slimme thermostaat. Pas de instellingen naar uw gewenste voorkeuren aan via schema’s of op afstand.
 • Smart Lights. Beheer uw verlichting via schema’s, acties of handmatig om uw energieverbruik beter te beheren en uw veiligheid en veiligheid te verbeteren.
 • Mobiele oplossingen. Beheer alle aspecten van uw huisautomatisering en beveiligingssysteem via uw mobiele apparaat, tablet of laptop. Als u vergeet uw verlichting uit te schakelen of uw beveiligingssysteem inschakelt, kunt u dit nu op afstand doen. We proberen dit niet te verkopen in het aanbod van vandaag.

Camera- en beeldsensoren

Vergroot de zichtbaarheid door uw hele huis met de volgende add-ons:

 • Deurbel camera. Kijk wie er voor je deur staat en met hen in contact staat, vanaf elke plek waar je een mobiele dienst hebt voordat je het opent, om indringers te weerhouden van een poging om geforceerd binnen te komen.
 • Beeldsensoren. Identificeer echte noodsituaties die tijdige reacties vereisen. Weet of iemand door je hele huis beweegt en maak foto’s van de indringer met beeldsensoren.
 • Indoor camera’s. Plaats camera’s in uw huis in gebieden die meer vatbaar zijn voor diefstal of gevaar. Voorbeelden zijn toegangspunten, keukens, slaapkamers of speelkamers.
 • Outdoor “entry way” camera’s. Inbrekers binnendringen en de buitenkant van je huis in de buurt van gebieden zoals deuren, ramen, poorten of keldertrappen bekijken.
 • Ontvang bovendien real-time waarschuwingen als een van de bovenstaande apparatuur wordt geactiveerd terwijl u weg bent of in een ander deel van uw woning.
https://www.locksecure.nl/slotenmaker-rotterdam