Vereniging berk
Image default
Gezondheid

De voordelen van Reiki Limburg

Voor veel mensen klinkt reiki heel zweverig, maar dat valt eigenlijk reuze mee als je je er een beetje voor openstelt. Reiki Limburg helpt je blokkades weg te nemen met een alternatieve geneeswijze. Blokkades kunnen overal zitten: fysiek, mentaal, emotioneel of energetisch. Als je een blokkade hebt stroomt energie niet zoals het zou moeten stromen wat voor klachten zorgt. Met reiki kun je innerlijke energie weer in balans brengen.

Hoe werkt reiki nu eigenlijk?

Je zou het kunnen zien als een lichtje dat iedereen in zich meedraagt. Tijdens ons leven maken we allerlei dingen mee. Hele leuke dingen, maar ook minder leuke dingen die voor trauma’s of angst kunnen zorgen. Deze gebeurtenissen vormen lampenkapjes over ons innerlijke lampje. Hoe meer kapjes er over het lampje heen komen, hoe minder fel het licht van het lampje wordt. Reiki behandelingen kunnen je helpen deze “lampenkapjes” weg te halen. Reiki Limburg stelt zich af op jouw persoonlijke energie en vormt een kanaal waar energie door kan stromen.

 

Voordelen van Reiki Limburg

Je zou kunnen denken dat je met meditatie alles zelf op zou kunnen lossen, toch is er een groot verschil. Reiki heeft vele voordelen die hieronder zijn opgesomd.

–          Het zorgt voor stress vermindering waardoor je beter kunt ontspannen.

–          Pijn verlichten en genezingen versnellen.

–          Beter kunnen slapen, waardoor je minder moe bent en dus ook meer energie hebt.

–          Onderdrukte emoties los durven laten.

https://www.vianovalis.nl/reiki-limburg/