Vereniging berk
Image default
Dienstverlening

Coach voor het reduceren van ziekteverzuim

Wanneer je jouw arsenaal wilt verbeteren, en daarmee de managementvaardigheden wilt vergroten met gevolg het ziekteverzuim binnen je organisatie of groep te reduceren ben je hier op de juiste plek. De stijl van leidinggeven heeft sterke invloed op het verzuimgedrag van je medewerkers. Of de behoefte zit in het vergaren van meer kennis om het verzuim positief te beïnvloeden. Ook geïnteresseerd in een dergelijke ziekteverzuim training

De inhoud van de training

Inhoudelijk zal de training zo’n 3 tot 4 sessies van 1,5 uur bevatten. De aanpak met betrekking tot deze privé coaching is als volgt: Eerste sessie: er wordt een interactieve kennismaking gedaan waarbij er een goede basis gelegd wordt. Er wordt gekeken naar stijl van communicatie en de manier waarop de individu handelt in verschillende situaties. Hierna wordt de boeg omgegooid en wordt er gekeken naar doelstellingen en aandachtspunten voor het traject.

Tweede sessie en derde sessie

Bij de tweede sessie wordt de focus gelegd op verdere uitwerking van het thema. Bij voorkeur wordt er een periode van twee tot vier weken tussen de eerste en tweede sessie gehouden. Dit heeft ermee te maken dat de geleerde opvattingen in de praktijk toegepast kunnen worden. Na iedere sessie worden er opdrachten meegegeven aan de getrainde. Bij de derde sessie wordt er gefocust op het afronden van de opdrachten en wordt er gestuurd naar een follow-up waarbij de borging centraal staat. Na drie tot zes maanden vindt een follow-up afspraak plaats waarbij er gekeken wordt hoe het in de praktijk is gebracht en wat er goed en slecht gegaan is. De sessies kunnen bij de coachee thuis plaatsvinden of bij het kantoor van TailorYou