Vereniging berk
Image default
Gezondheid

Body bar zeep en shampoo in één!

Houd je hele lichaam schoon met body bar zeep en shampoo blok dat lekker en bruisend ruikt. De handige body bar zeep en shampoo blok zijn zo samengesteld dat ze hygiënisch zijn en perfect zijn voor de sportschool en op reis. Een zakje bevat een shampoo blok en body bar zeep in één. Het is shampoo en lichaamszeep tegelijk, wat zowel water als geld bespaart. De body bar zeep bevat zowel shampoo als zeep. Het staafje dat gemaakt is van zuiver plantaardige olie is bedoeld om het lichaam te reinigen en te wassen. 

Voordelen van body bar zeep 

Dit shampoo blok wordt gemaakt met door bamboe geactiveerd zwart houtskoolpoeder met andere geheel natuurlijke ingrediënten en vochtinbrengende oliën. Het wordt gemengd met sandelhout en lammetjes gras. De zeep is twee centimeter breed en een centimeter dik. Door de pijnboom teer in het recept bevat het een houtachtig parfum dat de hele dag blijft hangen. Het is een exfoliërende zeep die vuil en droge huid verwijdert. Als je meer exfoliatie wilt masseer je de lotion over je hele huid. Als je minder afschilfering wilt smeer je de substantie in je handpalmen voordat je het op je huid aanbrengt. De geur is subtiel maar sterk. De zeep is verstoken van parabenen en ftalaten en is nooit op dieren getest. Deze zijdezachte en verzachtende bodylotion is gemaakt met verschillende oliën en pijnboom teer. De geur van pijnboomteer is lekker maar niet overheersend. Omdat het met natuurlijke materialen is vervaardigd lost het snel op als je het op een plek laat staan waar veel water staat.

Verwijdert in een handomdraai alle bacteriën! 

Deze body bar reinigt zacht zonder de droge huid te ontdoen van haar natuurlijke beschermende oliën. De glycerine zorgt voor een zacht glibberig gevoel terwijl organische extracten en klei je huid zacht reinigen en voeden. Polysorbaat 60 is een niet-ionische oppervlakte-actieve stof op basis van maïs, welke veilig is voor gebruik op alle soorten haar, ook gekleurd en chemisch behandeld haar. Deze hydraterende ultra zachte bad- en douchegel is zo samengesteld dat hij mild genoeg is voor de meest tere huid. Daarnaast is deze zacht genoeg voor alle haartypes verbetert het de textuur van je haar zonder het te beschadigen. Voed je huid met vitamine A B en E om je huid vochtig en gehydrateerd te houden. Geactiveerde houtskool helpt om gifstoffen te absorberen en een gezonde stralende huid te krijgen. Biologische mandarijn is rijk aan antioxidanten en vitamine c foliumzuur en selenium die helpen je huid te voeden.