Vereniging berk
Image default
Banen en opleidingen

Service medewerker

Uitgaande van het fulltime bedienend personeel van ING is het totale uurinkomen 16,23 euro en een gratis Wft-diploma!

Wat ga je doen?

Als fulltime servicemedewerker zorg je voor een gastvrije ontvangst en inspireer je klanten om hun digitale vaardigheden te verbeteren. U kunt hulp bieden bij digitale klantproblemen en een korte financiële checklist verstrekken om klanten vooruit te helpen. U kunt producten en diensten correct interpreteren en zorgen voor een passend en duurzaam ING-productgamma. Naast face-to-face contact kunt u klanten ook telefonisch helpen bij het oplossen van (digitale) problemen in de dagelijkse bankzaken. Daarnaast organiseer je digitale spreekuren, workshops en houd je contact met andere partijen zoals gemeenten, bibliotheken en buurthuizen.

Persoonlijke ontwikkeling

De eerste vier maanden staan ​​in het teken van het geven van training aan de klantendienstmedewerkers van ING, zodat je daarna kunt communiceren met ING-klanten. Via het introductieprogramma haal je de benodigde Wft-diploma’s in de opleiding, zoals Basic, CK, Schade P&Z (intern) en Mifid notificeren (intern). Je hebt ook toegang tot een persoonlijk platform gericht op persoonlijke ontwikkeling, en je kunt deelnemen aan jaarlijkse evenementen en trainingen. Uiteraard ben je ook verantwoordelijk voor de loopbaanontwikkeling van ING!

Je hebt bijvoorbeeld ervaring in de hotelbranche, maar ben je nu op zoek naar de volgende stap in je carrière? Nou, dit is een enorme kans!

Wat wij bieden

  • Een goed totaal uurloon is 16,23 euro;
  • Een Wft-diploma behalen;
  • Je helpt klanten met belangrijke financiële zaken;
  • Je hebt veel ruimte voor persoonlijke ontwikkeling;
  • 36 uur fulltime werken per week!

Wat wij vragen:

  • Ten minste een universitair diploma;
  • Je hebt ervaring en / of affiniteit met de financiële sector;
  • U begrijpt de behoeften van de klant en legt gemakkelijk contact;
  • Je bent vastbesloten om klant- en servicegericht te zijn!

https://nl.nieuwejobs.com/job/q/baan-in-de-horeca.html