Vereniging berk
Image default
Vakantie

Hoe kun je goedkoop of zelfs gratis relaxen in de omgeving van San Diego

Heb je het niet breed maar wil je wel de toeristische attracties van San Diego bezoeken? San Diego ligt aan de kust van Californië en staat bekend om de relaxte sfeer, stranden, parken en het mooie weer. De fijne ambiance en relaxte sfeer zorgen ervoor dat je even weg wilt zijn van de drukke metropool.

Trek je sandalen en een tropische outfit aan en geniet met het heerlijke eten, de stortvloed aan kunst en cultuur en de uitnodigende golven op het strand. De volgende dingen kun je doen in San Diego.

De zonsondergang bekijken in San Diego

Hoe kun je het best door San Diego cruisen en genieten van een zomerse zonsondergang? Als je langs de kust en schilderachtige routes van de stad rijdt kun je ontspannen en genieten van de sfeer van Cali. Als je geen auto hebt kun je er altijd één huren op verschillende locaties bij verschillende verhuurbedrijven. Op de luchthaven kun je ook een auto huren, AutoPrio heeft meer informatie over San Diego. Je kunt al vanaf $15,- (tot $45,-) een auto huren voor een dag. De huurprijs hangt af van de gehuurde auto (budget, luxe, compact, sedan of SUV).

Ga naar één van de vele stranden van San Diego

Je hoeft nog geen dubbeltje uit te geven om naar het strand te kunnen. De stranden van San Diego zijn gratis te betreden en je kunt er zwemmen, surfen en gewoon lekker liggen. Je kan er relaxen, lezen of picknicken met familie en vrienden.

De beste stranden om te bezoeken:

 1. Torrey Pines State Beach
 2. Coronado Beach
 3. La Jolla Shores
 4. Ocean Beach
 5. Mission Beach

Breng een bezoek aan de geschiedenis en cultuur van de stad

Stop in Old Town en zie hoe San Diego is ontstaan. Er zijn veel historische gebouwen, inclusief de oudste school in San Diego, Estudillo House, Seeley Stables en de winkel van de smid. Er zijn ook een aantal Mexicaanse restaurants, kledingswinkels en galerijen met kunst in Old Town.

De leukste tours om te doen:

 1. Old Town San Diego State Historical Park
 2. San Diego Natural History Museum
 3. San Diego Museum of Man
 4. Old Point Loma Lighthouse
 5. Liberty Station
 6. Whaley House Museum
 7. Old Mission Dam
 8. Old Globe Theatre
 9. Mormon Battalion Historic Site
 10. Maritime Museum of San Diego

Geniet van het buitenleven en ga op in de natuur

Ga lekker relaxen in een groene, rustgevende omgeving zoals het Balboa Park. Het botanische huis heeft meer dan 2000 soorten planten en wordt omgeven door een prachtige vijver met lelies.

Andere outdoor activiteiten:

 1. San Diego Zoo om de dieren te bekijken
 2. Embarcadero om walvissen te spotten
 3. Torrey Pines State Natural Reserve
 4. Sunset Cliffs Natural Park
 5. Point Loma Tide Pools
 6. Pacific Surfliner
 7. Mission Trails Regional Park

Fietsen of prachtige routes rijden

Je kan in San Diego goed fietsen langs de stranden, snelwegen en stations. Je kunt de fiets meenemen naar Mission Bay Park, Coronado Beach en het zilver strand. Als je geen fiets hebt kun je er vlakbij al één huren voor $5,-.

 

Als je een mooie route wil fietsen in San Diego, raden wij de volgende punten aan:

 1. Point Loma (5.5 miles)
 2. Pacific Beach (3 miles)
 3. Ocean Beach (2.4 miles)
 4. Embarcadero (7.1 miles)
 5. La Jolla (7 miles)

Mexicaans eten

Als je niet naar Mexico kan gaan kun je lekker pittig eten in Old Town, Embarcadero of San Diego Bay. We kunnen niet zeggen waar precies je het beste Mexicaans kan eten maar zorg ervoor dat je sowieso de vistaco’s, carne asada of enchiladas proeft.

 

Deze restaurants zijn een bezoekje waard:

 1. Café Coyote
 2. Puesto
 3. Lolita’s Restaurant
 4. Taco Stand La Jolla
 5. Las Cuatro Milpas
https://www.autoprio.nl/